Nasi darczyńcy

Biblioteka ulubionym miejscem na spędzenie przerwy

biblioteka biblioteka biblioteka biblioteka

Nowości w bibliotece

biblioteka biblioteka biblioteka biblioteka biblioteka biblioteka

Lekcja biblioteczne

Wycieczka klasy II C do Oceanarium

Kliknij na zdjęcie - a wejdziesz do galerii fotograficznej

Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej    Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej

Sala Doświadczania Świata oficjalnie otwarta.

W środę 02.10 odbyło się uroczyste otwarcie Sali Doświadczania Świata. Swoją obecnością zaszczycili nas: Zastępca Prezydenta Miasta Pan Paweł Sujka, Naczelnik Wydziału Edukacji Pani Edyta Tomaszek, Wicedyrektor Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki Pani Anna Dunajko, Klub Rotary Świnoujście oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Po przecięciu wstęgi, nadszedł czas na zwiedzanie. Bez wątpienia otoczenie Snoezelen zrobiło ogromne wrażenie na naszych gościach, którzy byli niezwykle zainteresowani wszystkimi urządzeniami do terapii. Chętni mogli skorzystać z łóżka wodnego, zagrać melodię na torze świetlno – dźwiękowym czy zanurzyć się w basenie wypełnionym kulkami. Ciekawość wzbudziły również oryginalne instrumenty z przeróżnych zakątków świata. A ponieważ Snoezelen budzi wszystkie zmysły, po uczcie dla oka i ucha przyszedł czas na poczęstunek. Przy kawie i ciastku goście mogli wymienić się spostrzeżeniami i wrażeniami z pobytu w Sali.
         Następnie, w ramach drzwi otwartych, do świata Snoezelen wkroczyli młodsi goście wraz z rodzicami. Oni również nie ukrywali zachwytu „snuzelowaniem”. Ochoczo przystąpili do badania kolumn wodnych, światłowodów i tablicy sensorycznej.
         Dziękujemy wszystkim za obecność, pragnąc podkreślić, że powstanie Sali Doświadczania Świata nie byłoby możliwe bez zaangażowania wielu osób m.in. głosujących w Budżecie Obywatelskim, członków Klubu Rotary Świnoujście, Rady Rodziców oraz szkolnej społeczności. Dziękujemy kucharzom z hotelu Radisson Blu za smakowite przekąski i słodkie ciasta oraz hotelowi Trzy Wyspy za użyczenie eleganckich stołów.

P.K.
J. K-B.