[Rozmiar: 72374 bajtów]
Aktualności
Wielkanoc w 0a

Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej
PRZEDSZKOLAKI Z WIZYTĄ W SZKOLE

         1 marca 2016 roku w „Czwórce" pojawili się bardzo mili Goście. Odwiedziły nas dzieci z Przedszkola Publicznego nr 1 w Świnoujściu wraz z paniami wychowawczyniami i opiekunkami. Nasi Goście swoją przygodę w szkolnych murach rozpoczęli od obejrzenia szkoły. Następnie w towarzystwie starszych kolegów z klasy 1 d miło spędzili czas na wspólnej nauce oraz zabawie. Na zakończenie spotkania wszyscy zostali obdarowani pamiątkowymi tarczami z logo naszej szkoły. Przedszkolakom bardzo podobała się wizyta w szkole, o której będą nam przypominały wspólnie wykonane prace plastyczne, kolorowanki oraz zdjęcia.

J.B.

Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej
Wizyta 0 a w pizzerii Dagrasso

         Dn. 21 marca 2016 dzieci same robiły pizzę, a potem ją zjadły. Na pamiątkę otrzymały imienne dyplomy.

Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej
DRZWI OTWARTE

         16 marca Szkoła Podstawowa nr 4 po raz kolejny zaprosiła swoich przyszłych uczniów do wspólnej zabawy i zapoznania się ze szkołą. Tegoroczne spotkanie przebiegało pod hasłem: "Morska Kraina". Rozpoczęło się ono przemową Pani dyrektor Agnieszki Adamczyk, która przedstawiła rodzicom i dzieciom jak funkcjonuje szkoła, w co jest wyposażona i co oferuje uczniom. Następnie uczniowie z klasy 3a zaprezentowali przedstawienie pt. "Legenda Juraty". Po występie młodych artystów, klasa 2f wykonała taniec "Marynarska Polka". Później goście zaproszeni zostali do zwiedzania szkoły i wspólnej zabawy w "Morskiej Krainie". Tego popołudnia sale lekcyjne nabrały morskiego charakteru, a na dzieci czekało wiele niezapomnianych atrakcji. Przyszli uczniowie z wielkim entuzjazmem pokonywali ,,Morski tor przeszkód", wykonywali doświadczenia i eksperymenty o tematyce morskiej - w zagadkowo nazwanej sali "Oko Peryskopu". Ćwiczyli też zręczność - łowiąc rybki, a także uczyli się jak udzielać pierwszej pomocy marynarzom. Dmuchali na pływające statki z origami, a w gabinecie logopedycznym bawili się w "szumiące zgadywanki - malowanki". Na koniec w sali klas zerowych układali i przyklejali morskie puzzle. Za wszystkie wykonane zadania przyszli uczniowie zostali nagrodzeni słodką niespodzianką. Uśmiechnięte buzie dzieci świadczyły o tym, że wizyta w ,,Morskiej Krainie" była udaną i wspaniałą przygodą.

Organizatorzy

Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznejWiosenny Turniej Przedszkolaków

         Dnia 10 marca na sali sportowej Miejskiego Domu Kultury odbył się Wiosenny Turniej Przedszkolaków. W tegorocznej edycji reprezentacja naszej szkoły z Oddziału przedszkolnego rywalizowała z pięcioma drużynami z Przedszkoli Miejskich nr 1, 5, 9, 10,11.
         Do udziału w turnieju wszystkie przedszkolaki przygotowały piękne opaski na głowę oraz każda grupa prezentowała wybraną przez siebie piosenkę o tematyce wiosennej. Uczestnicy rozgrywek układali puzzle, rozwiązywali zagadki typu „prawda-fałsz” oraz konkurowali między sobą w zabawach sportowych.
         Do rytmicznej, wspólnej zabawy zapraszały dzieci żabka Marcysia, bocian Klekuś oraz wiosenne wróżki. Emocji było co nie miara, a rozpromienione buzie zaproszonych gości, świadczyły o udanej zabawie. Wszystkie drużyny wykazały się szeroką wiedzą o wiośnie i dużymi umiejętnościami sportowymi. Specjalne Jury wręczyło pamiątkowe dyplomy i słodycze.

Do zobaczenia za rok

Organizatorzy: Małgorzata Leśniewska, Małgorzata Dziekońska,
Agnieszka Balicka-Wolanin, Magdalena Suligowska,
Monika Adamowicz, Patrycja Popko

Obejrzyjcie zdjęcia
Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej

swinoujskie.info
iswinoujscie
eswinoujscie„Czwórka” zaprasza przyszłych pierwszoklasistów i zerówkowiczów

         15 marca 2016 roku nasza szkoła o godzinie 17.00 otworzy swoje drzwi dla gości. Tego dnia mamy zaszczyt przyjąć w szkolnych murach przedszkolaków wraz z rodzicami.
         Dzień otwarty zorganizowany jest przede wszystkim dla dzieci, które w tym roku szkolnym rozpoczną naukę w klasie pierwszej i w „zerówce” oraz o ich rodzicach. Spotkanie odbędzie się pod hasłem: „Morska Kraina”.
         Celem imprezy jest oprócz wspólnej zabawy i miłego spędzenia czasu wolnego, przedstawienie bogatej oferty edukacyjnej i kulturalnej naszej szkoły. Możliwość zapoznania się z nowoczesnymi pomocami edukacyjnymi, salami lekcyjnymi oraz placem zabaw „Radosny Kącik”. Przybyli na imprezę goście będą mieli możliwość zwiedzenia szkoły, obejrzenia części artystycznej, w czasie której uczniowie zaprezentują przygotowane na tę okoliczność popisy taneczne i teatralne. Podczas spotkania, zostaną zaproponowane dzieciom zadania do wykonania, po wykonaniu których czeka ich słodka niespodzianka.
         Tego dnia w naszej szkole będzie bardzo wesoło i kolorowo. Już dziś cieszymy się, że z częścią przybyłych gości spotkamy się we wrześniu!

Organizatorzy

iswinoujscie
swinoujskie.info
e-swinoujscie


Kliknij na obrazek, Sześciolatek w szkole

Kliknij na obrazek, Sześciolatek w szkole

Kliknij na obrazek, aby pobrać informację o programie SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

Kliknij na obrazek, CENTRUM EDUKACJI OBYWATELSKIEJ

Używkom mówię Nie
GDZIE MOŻNA UZYSKAĆ POMOC?

ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ

Projekt edukacyjny

Projekt edukacyjnyProjekt edukacyjny

Projekt europejski

Projekt europejski


Kliknij na obrazek, Bezpieczne wakacje

Projekt edukacyjny


Klub Kubusia Puchatka

Zawsze Bezpieczni

Strona znajduje się na serwerze firmy "Multimedia Polska-Południe S.A"
copyright© by Kamilla Szczucka