[Rozmiar: 72374 bajtów]

Mikołajki 3FKliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej
paczka

Paczuszka dla Maluszka

         Paczuszka dla Maluszka to akcja, podczas której zbieramy potrzebne rzeczy tj. ubranka, pieluszki, artykuły higieniczne dla niemowląt. Zebrane rzeczy są przekazane Fundacji "Bractwo Małych Stópek" w Szczecinie pod której opieką pozostają dzieci wraz ze swoimi mamami uratowane przez fundacje od aborcji.
         Z przekazanych artykułów przygotowane są świąteczne paczuszki dla dzieciaczków.
         Wszystkim uczniom i nauczycielom którzy wsparli akcje serdecznie dziękujemy 
         A najpiękniejszym prezentem wdzięczności jest uśmiech malucha 

paczka

A.W.Adwentowe Nocne Czuwanie Młodych

         W Arcybiskupim Wyższym Seminarium Duchownym w Szczecinie odbyło się Nocne Adwentowe Czuwanie Młodych.
         Kolejny raz przeżyliśmy niezwykłą noc. Była to noc wołania o Ducha Świętego. Przy zapalonych świecach śpiewaliśmy Akatyst do Bogurodzicy, to niezwykłe doświadczenie modlitwy, która przytula nas do serca Maryi. Słuchaliśmy świadectw małżonków, którzy wychowali się trochę na na czuwaniach młodych opowiadali jak to było...a potem Pauliny, która zostawia na rok wszystko i wyrusza na rok służby ubogim, chorym, potrzebującym do Neapolu. Ogarnęliśmy ich modlitwą wstawienniczą. Była adoracja Jezusa, z bliska mogliśmy patrzeć na Niego i doświadczać Bożej miłości. Dostaliśmy także listy, każdy dla siebie, z wybranymi słowami Pisma Świętego, sama miłość i bliskość Boga, jakże Jej jesteśmy spragnieni. Nie zabrakło zabawy, integracji. Kanapeczki były super. Całą atmosferę także tworzy śpiew, muzyka, radość i entuzjazm, ale także wyciszenie. O trzeciej nad ranem w ciemności lekko rozświetlonej świecami rozpoczęły się roraty..a potem do domu.

Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznejSpotkanie przedświąteczne w 4e


uroczystość uroczystość uroczystość uroczystość uroczystość uroczystość uroczystość uroczystość uroczystość uroczystość uroczystość uroczystość uroczystość uroczystość uroczystość uroczystość

foto
K. Sz.Wycieczka klas 4a, 4e i 4g do Fabryki Bombek


Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznejMikołajki

         Z okazji Mikołajek świetliczaki przygotowały dla szkoły iście bajeczne przedstawienie utrzymane w magicznym klimacie nadchodzących świąt. Od pokoleń 6. grudnia dzieci z niecierpliwością wypatrują Mikołaja w oczekiwaniu na prezenty. Tym razem było odwrotnie. To zatroskany Mikołaj wyruszył na poszukiwanie kilku letniego Władka, chcąc upewnić się czy chłopiec, powinien w tym roku otrzymać prezenty. Zabawna historia opowiedziana z przymrużeniem oka oraz opatrzona baśniową scenografią wciągnęła publiczność, która uważnie śledziła poczynania Mikołaja oraz szczęśliwe zakończenie , jakim było otrzymanie przez Władka upragnionego prezentu.
         Dodatkowym atutem przedstawienia była część artystyczna, w której żeńskie trio zagrało na dzwonkach polskie kolędy, wprowadzając wszystkich w magiczny nastrój. Następnie spektakularny występ dziewczynek ubranych na czerwono, tańczących do świątecznych hitów i rozrzucających do taktu mieniący się pył, porwały publiczność do rytmicznego podrygiwania. Dziękujemy aktorom za ogrom i trud pracy, jaki włożyli w przygotowania. Przedstawienie udało się na miarę broadwayowskiego show. Wielkie brawa.

Anna Dziuba
Agnieszka Balicka Wolanin

Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznejKiermasz dla WOŚP


Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznejMikołajkowo w 4e


Mikołajki Mikołajki
Mikołajki 3d i 3f


Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznejKliknij na obrazek, aby pobrać informację o programie SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

Kliknij na obrazek, CENTRUM EDUKACJI OBYWATELSKIEJ

Używkom mówię Nie
GDZIE MOŻNA UZYSKAĆ POMOC?

ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ

Projekt edukacyjny

Projekt edukacyjnyProjekt edukacyjny

Projekt europejski

Projekt europejski


Kliknij na obrazek, Bezpieczne wakacje

Projekt edukacyjny


Klub Kubusia Puchatka

Zawsze Bezpieczni

certyfikat

Strona znajduje się na serwerze firmy "Multimedia Polska-Południe S.A"
copyright© by Kamilla Szczucka