Bal karnawałowy

bal bal bal bal bal bal bal bal bal bal bal bal bal bal bal bal bal bal bal bal bal bal bal bal bal bal bal bal bal bal bal bal bal bal

WOŚP

Podsumowanie WOŚP

Temat tegorocznego, 27. Finału WOŚP brzmiał „Na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”. W naszej szkole już od początku grudnia zbierano fundusze z przeznaczeniem na ten cel.
         Zorganizowano sześć różnorodnych przedsięwzięć, między innymi kiermasze ciast, ozdób świątecznych i fantów oraz „orkiestrową” dyskotekę. Jak zawsze uczniowie Czwórki oraz ich rodzice wykazali się gotowością do niesienia pomocy i włączyli do akcji. Zebrano imponującą kwotę 5811,70 zł, 2,05 euro pobijając tym samym rekord szkoły. Sukces zbiórki szkoła zawdzięcza wsparciu i zaangażowaniu wielu osób.
         Serdecznie dziękujemy rodzicom, uczniom, nauczycielom oraz wszystkim tym, którzy pomagali w organizacji wszystkich inicjatyw szkolnych oraz je wsparli. W obliczu tragicznego finału gdańskiej WOŚP mamy nadzieję na 28. Finał 2020. Siema!

Wolontariusze WOŚP w SP nr 4

www.iswinoujscie.pl