[Rozmiar: 72374 bajtów]
Wrzesień 2010DYSKOTEKA NA DZIEŃ CHŁOPAKAKliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej


"DZIEŃ KOTA" W GIMNAZJUM


         Dnia 22 września 2010r. miała miejsce ważna szkolna uroczystość - "Dzień Kota". Był to punkt przełomowy dla uczniów, którzy rozpoczęli naukę w naszym gimnazjum. Organizatorami "kocenia" była klasa 2a i 3a wraz z wychowawczyniami - panią Magdaleną Szubartowską i panią Ireną Mrulą. Ze swojego zadania wywiązali się rewelacyjnie, za co serdecznie dziękujemy!
         Uczniowie klasy 1a zmagali się z wieloma kocimi konkurencjami i zadaniami, którym dzielnie sprostali. Wykazali się kocią sprawnością, wiedzą i poczuciem humoru. Na koniec wszyscy złożyli uroczyste ślubowanie i udowodnili, że są pełnoprawnymi uczniami naszego gimnazjum.
         Cala uroczystość upłynęła pod znakiem świetnej zabawy i niezapomnianych przeżyć uczniów.

M. W.

Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej


PIERWSZY PLENER SZKOLNEGO KOŁA FOTOGRAFICZNEGO


         W sobotę 18 września po raz pierwszy uczniowie należący do Szkolnego Koła Fotograficznego udali się na pierwszy wspólny plener. Tematem który stanął przed młodymi fotografami był las, ale las widziany z bliska, a nawet bardzo, bardzo bliska. . . Przez dwie godziny wspólnie z opiekunem koła panią Katarzyną Kimel grupa kilkunastu uczniów klas szóstych eksplorowała las w rejonie tzw. worka (okolice ulicy Rycerskiej). Wszyscy uczestnicy szaleli z takim sprzętem jakim akurat dysponował ; lustrzanki, tzw. „małpy” i aparaty w telefonach komórkowych były rozgrzane do czerwoności!!! Każdy liść, grzybek, muchomorek, ślimaczek czy pająk wzbudzał zachwyt i natychmiast mógł poczuć się jak gwiazda w świetle fleszy, otoczony tłumem młodocianych paparazzi. Wyczerpani ale zadowoleni uczestnicy zamierzają po wnikliwej analizie swoich zdjęć przygotować niewielką wystawę . Do obejrzenia której zapraszamy w ostatnim tygodniu września w pawilonie A, ,tablica obok sali numer 2. Tam też możecie znaleźć informacje o następnych plenerach i spotkaniach Koła. Wszystkich uczniów którzy chcieliby dołączyć do szalonych fotografów serdecznie zapraszamy! Kolejny plener już w październiku. Tym razem będziemy utrwalać na zdjęciach ruch… Szczegóły wkrótce…
Muchomorek poczuł się jak prawdziwy celebryta!

festiwal

Co by tu „pstryknąć”???

K. K.


Rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2011
klas 0 - III


         1 września 2010 r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Punktualnie o godzinie dziewiątej do szkoły przybyli opaleni, z uśmiechami na twarzach, ale przede wszystkim wypoczęci i gotowi do nauki najmłodsi uczniowie „Czwórki” wraz z rodzicami. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu narodowego, głos zabrała pani dyrektor Anna Michałowska - Głuszek. Powitała wszystkich uczniów, nauczycieli, rodziców i przybyłych gości. Szczególnie uroczyście powitane zostały dzieci z klas zerowych i pierwszych. Dużym przeżyciem dla pierwszoklasistów był moment ślubowania, który poprowadziła pani wicedyrektor Elżbieta Kubicka.
         W trakcie uroczystości uczniowie z klasy II A i II B zaprezentowali zgromadzonym gościom swoje umiejętności wokalno-recytatorskie. A trzeba przyznać, że mimo ogromnej tremy poradzili sobie świetnie. Pierwszy dzień w szkole minął spokojnie. Wszyscy uczniowie byli zadowoleni i radośni. Pełni wrażeń opuścili szkolne mury „Czwórki”.

J. B.

Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej
Kliknij na obrazek, Sześciolatek w szkole

Kliknij na obrazek, Sześciolatek w szkole

Kliknij na obrazek, aby pobrać informację o programie SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

Kliknij na obrazek, CENTRUM EDUKACJI OBYWATELSKIEJ

Używkom mówię Nie
GDZIE MOŻNA UZYSKAĆ POMOC?

ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ

Projekt edukacyjny

Projekt edukacyjnyProjekt edukacyjny

Projekt europejski

Projekt europejski


Kliknij na obrazek, Bezpieczne wakacje

Projekt edukacyjny


Klub Kubusia Puchatka

Zawsze Bezpieczni

Strona znajduje się na serwerze firmy "Multimedia Polska-Południe S.A"
copyright© by Kamilla Szczucka