Bal Trolli

JASEŁKA

…Oto dziś narodziła się Miłość
W nędznej szopie narodził się Pan
Oto dziś narodziła się Miłość
Chodźmy razem podążajmy tam….

Kontynuując piękną tradycję przedstawień bożonarodzeniowych 7 stycznia 2018r w Kościele bł. Michała Kozala dzieci z Koła Liturgicznego wystawiły Jasełka.
         Przedstawienie ubogacone pięknymi pastorałkami przypomniało nam istotę Świąt Bożego Narodzenia.
         Dziękujemy dzieciom za zaangażowanie i za piękne świadectwo wiary.

A. W.

JASEŁKA

JASEŁKA JASEŁKA JASEŁKA
JASEŁKA JASEŁKA

WOŚP

"Echa WOŚP w SP nr 4"

"Nie liczy się ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz".

autor nieznany

Zgodnie z zacytowanym mottem cała społeczność Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi jak co roku przystąpiła do zbiórki funduszy na rzecz WOŚ . Uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele wzięli czynny udział w różnego rodzaju akcjach organizowanych na terenie szkoły już w okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia. Na holu tzw. ,,małej szkoły" odbył się kiermasz ciast i galaretek, kiermasz kartek i ozdób świątecznych wykonanych przez uczniów klas I-III. Uczniowie klas starszych zorganizowali loterię "pluszaków" oraz sprzedaż domowych wypieków. Finałem kończącym zbiórkę pieniędzy była przeprowadzona w pięknej i kolorowej scenerii oraz w wesołej atmosferze dyskoteka.
         Z satysfakcją informujemy, że wszystkie zorganizowane akcje na rzecz WOŚP odniosły ogromny sukces, łącznie zebraliśmy 3.047 zł 48 gr.
         Dziękujemy wszystkim Rodzicom, uczniom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły za zaangażowanie i okazałą hojność - to dzięki Wam udało się zebrać tak dużą kwotę. W myśl idei Organizatorów dążymy, aby WOŚP w SP4,"grała do końca świata i o jeden dzień dłużej", a uda się to tylko dzięki takim ludziom jak Wy.

Siema !
Organizatorzy z SP nr 4