[Rozmiar: 72374 bajtów]

Nocne Czuwanie Młodzieży w Sanktuarium Skrzatuskim


         Kolejne Czuwanie za nami…

W Wielkim Poście kolejny raz wyruszyliśmy w drogę do Skrzatuskiego Sanktuarium… aby wraz z Maryją czuwać…modlić się … oddawać Jezusowi nasze troski..sprawy.. to co boli… aby zanurzyć się w Jego nieskończonej miłości
O. Łukasz Buksa charyzmatyczny franciszkanin powiedział do nas:


         W tajemnicy Krzyża widzimy solidarność cierpiącego Jezusa z człowiekiem. Bóg mówi dziś do Ciebie: „Idę z Tobą nieść Twoje cierpienie, żebyś miał pewność, iż zawsze jestem blisko. Bo kocham Cię na śmierć i na życie, w radości i w smutku w cierpieniu i w przyjemności”. 
         Mimo wzgardy, odrzucenia, porzucania Jego Miłości, Chrystus bierze i będzie brał na siebie Twoje cierpienie, byś nie był sam w bólu! 
         Popatrz dziś na Krzyż Jezusa oczyma wiary i z przekonaniem, że dokonało się na nim coś więcej niż to, co dostępne jest oczom, gdyż ten, który kocha Cię w pełni, oddaje za ciebie życie! 
         Tak nad tajemnicą Krzyża pochylaliśmy się w trakcie czuwania z młodym Kościołem!

A.W.

Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej
Podsumowanie I semestru 2017/2018
Wręczenie dyplomów dla najlepszych uczniów
i nagród dla zwycięzców konkursów


Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznejObchody Dnia Patrona w SP 4


          W dniu 21.02.2018 r. w świnoujskiej "czwórce" świętowano, uczniowie klas I - III Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi obchodzili święto patrona szkoły kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza. Do tego dnia uczniowie przygotowywali się już od paru dni, w których przypomnieli sobie wiadomości ,,o swoim patronie" oraz wykonali prace plastyczne o tematyce morskiej. Tym dniom towarzyszył duch przywiązania do tradycji szkoły oraz tematyki marynistycznej. Uświetnieniem obchodów był występ utalentowanych muzyków z Orkiestry Wojskowej ze Świnoujścia. Uczniowie wysłuchali wykonanych utworów marszowych, patriotyczno-historycznych oraz rozrywkowych. Orkiestra wystąpiła w umundurowaniu wojsk Marynarki Wojennej. Występ został doceniony przez publiczność - uczniów i nauczycieli, każdy utwór spotykał się z olbrzymim aplauzem.
         Bardzo dziękujemy Orkiestrze, która na stałe wrosła w pejzaż naszego miasta, za przybycie i niesamowite przeżycia, których nam dostarczyła.

M.M.DZIEŃ PATRONA DZIEŃ PATRONA DZIEŃ PATRONA DZIEŃ PATRONA DZIEŃ PATRONA DZIEŃ PATRONA DZIEŃ PATRONA DZIEŃ PATRONA DZIEŃ PATRONA DZIEŃ PATRONA DZIEŃ PATRONA DZIEŃ PATRONA DZIEŃ PATRONA DZIEŃ PATRONA DZIEŃ PATRONA DZIEŃ PATRONA DZIEŃ PATRONA

foto M. M.
K. K.Kliknij na obrazek, aby pobrać informację o programie SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

Kliknij na obrazek, CENTRUM EDUKACJI OBYWATELSKIEJ

Używkom mówię Nie
GDZIE MOŻNA UZYSKAĆ POMOC?

ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ

Projekt edukacyjny

Projekt edukacyjnyProjekt edukacyjny

Projekt europejski

Projekt europejski


Kliknij na obrazek, Bezpieczne wakacje

Projekt edukacyjny


Klub Kubusia Puchatka

Zawsze Bezpieczni

certyfikat

Strona znajduje się na serwerze firmy "Multimedia Polska-Południe S.A"
copyright© by Kamilla Szczucka