UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE
ROKU SZKOLNEGO 2011/2012

Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej     Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej     Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej
kl. III     kl. VI     gimnazjum

DZIEŃ RODZICÓW W KLASIE IIc

19 czerwca zaprosiliśmy naszych rodziców na uroczystość z okazji ich święta. Oprócz życzeń i prezentów przekonywaliśmy naszych kochanych gości o tym, że owoce i warzywa są bardzo zdrowe i lepsze od słodyczy. Pokazaliśmy historię Jasia i Małgosi, którzy spotkali się z Babą Jagą jedzącą tylko witaminy.
         Rodzice zostali poddani próbie, bo musieli odgadnąć, która mama jest na portrecie i o kim napisaliśmy opowiadanie. Rodzice dowiedzieli się za co ich tak bardzo kochamy. Byli wzruszeni i zadowoleni
         Cała uroczystość udała się wspaniale. Cieszymy się, że Rodzice byli z nami

Dzieci z IIc

Grupa 0 "A" na wycieczce w Wolińskim Parku Narodowym.

wycieczka wycieczka wycieczka wycieczka wycieczka wycieczka wycieczka wycieczka wycieczka wycieczka wycieczka wycieczka wycieczka

Piknik rodzinny klasy Ic

Dnia 24 czerwca w niedzielę, na polance obok leśniczówki, odbył sie piknik rodzinny klasy Ic. Imprezę poprzedził występ artystyczny dzieci dla wszystkich członków rodziny. Znaleźć na naszym pikniku można było i coś dla ciała, i dla ducha. Rodzice przygotowali pyszny poczęstunek a pani wychowawczyni fantastyczne konkursy, zabawy i niespodzianki integrujące nie tylko dzieci ale i rodziców. Wśród dobrej zabawy szybko i miło upłynął nam czas.

Maria Sebestiańska

Legendy naszego miasta

W dniu 21 czerwca 2012r. wystawiliśmy przedstawienia o legendach naszego miasta Świnoujście. Odbyło się na 4 lekcji w sali nr 13. Zaprosiliśmy uczniów z klasy 3c i 4a. Spektakle były odgrywane według scenariuszy, które sami pisaliśmy w trakcie lekcji. Wszyscy ucharakteryzowaliśmy się zgodnie z odgrywaną rolą. Bardzo się staraliśmy, a na koniec efekty naszej pracy zostały doceniane gromkimi brawami.

Klasa VIa

legendy legendy legendy legendy legendy legendy legendy legendy legendy

DZIEŃ RODZICA W GRUPIE "0" A

VId na wycieczce
w Srebrnej Górze i we Wrocławiu

Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej         Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej

Dzień Mamy IIIa obchodziła na Forcie Zachodnim

Grupy "0"A i "0"B w Dniu Dziecka na Pikniku w Forcie Anioła

Dzień Dziecka Dzień Dziecka Dzień Dziecka Dzień Dziecka Dzień Dziecka Dzień Dziecka Dzień Dziecka

Rejs nagrodą za udział w konkursie
"Kolorowe chodniki"

festyn

SKŁADAM SERDECZNE PODZIĘKOWANIA
KOLEŻANKOM I KOLEGOM NAUCZYCIELOM
PRACOWNIKOM ADMINISTRACIJI I OBSŁUGI,
RODZICOM
A TAKŻE WSZYSTKIM UCZESTNIKOM PIKNIKU
ZA ZAANGAŻOWANIE
W PRZYGOTOWANIE IMPREZY,
STWORZENIE MIŁEJ ATMOSFERY
I PRZYCZYNIENIE SIĘ DO SUKCESU
NASZEGO WSPÓLNEGO PRZEDSIĘWZIĘCIA.

ZEBRALIŚMY W TYM ROKU
7794,26 ZŁ
PIENIĄDZE ZOSTANĄ PRZEZNACZONE NA

DOPOSAŻENIE SZKOŁY

PIKNIK RODZINNY
zobacz jak się bawiliśmy

Piknik Rodzinny z ZSP 4, udał się wyśmienicie. Atrakcji było co niemiara. Wymalowane buzie uśmiechały się z każdej strony. Publiczność mogła wysłuchać szkolnych artystów, obejrzeć balet i pokazy tańca towarzyskiego oraz kabarecik. Chętnych na przejażdżkę na grzbiecie koni oraz koni mechanicznych czyli motorów było wielu i trzeba było czekać w długiej kolejce. W międzyczasie można było posiedzieć w wozie strażackim lub samochodzie policyjnym, albo oznakować rower. Tym co z wrażenia ciśnienie skoczyło mogli je zmierzyć u przemiłych pań z Uzdrowiska. Godziny szybko mijały, czasu jednak starczyło na zagranie w koło z fantami, wyciągnięcie szczęśliwego losu, odwiedzenie stoiska z wyrobami wykonanymi metodą decoupage, samodzielnie stworzyć figurki z masy solnej, czy wziąć udział w licytacji atrakcyjnych przedmiotów. Nad wszystkim unosił się aromatyczny zapach potraw, żaden brzuszek nie został pusty, grochóweczka i bigos wyśmienite, ciasta kolorowe nęciły każdego. Kto zmarzł leciutko, mógł rozgrzać się gorącą herbatą lub kawą.
         Mamy nadzieję, że każdy kto skorzystał z zaproszenia szkoły bawił się świetnie i za rok nie zapomni o nas.

Agnieszka Adamczyk

eswinoujscie