[Rozmiar: 72374 bajtów]
AktualnościBaśniowa noc

         Już po raz siódmy dzieci z klas drugich miały okazję przeżyć wspaniałą przygodę. W piątek 13 lutego, późnym wieczorem spotkaliśmy się na sali gimnastycznej, na początek Pani dyrektor Agnieszka Adamczyk przeczytała bajki, które dzieci dobrze znały i recytowały. Kolejnym naszym gościem był pan Mirek, który zabawiał nas licznymi konkursami, po których bardzo głodni poszliśmy na kolację. Po posiłku czekała na nas kolejna niespodzianka czyli zespól Atu, który nam zatańczył. My sami też mieliśmy okazję się poruszać tańcząc wspólnie Zumbę. Zmęczeni poszliśmy po latarki a następnie…. znów niespodzianka, w całej szkole zgasły światła a my według wyznaczonych tras zwiedzaliśmy szkołę wykonując przy okazji różne zadania, które przygotowały dla nas koleżanki z 1 klasy gimnazjum. Na sam koniec czekała na nas słodka niespodzianka. Wbrew temu co się mogło zdawać wcale nie poszliśmy spać, choć było już po północy, część z nas oglądała bajki a pozostali mogli się wreszcie ze sobą nagadać. Szkoda, że ta Baśniowa Noc jest tylko dla klas drugich. Bardzo nam się podobało, mamy nadzieję, że w przyszłym roku nasi młodsi koledzy będą się równie dobrze bawili.

Ps. Czy wiecie, że w szkole straszy?
M.B.konkurs konkurs konkurs konkurs konkurs konkurs konkurs konkurs konkurs konkurs konkurs konkurs konkurs konkurs konkurs konkurs

Foto M.B.


iswinoujscie

Pasowanie na czytelnika

         Dnia 12 i 13 lutego w Bibliotece szkolnej odbyło się pasowanie uczniów klas pierwszych na Czytelników.
         Uczniowie zapoznali się ze zbiorami bibliotecznymi oraz zasadami korzystania z biblioteki. Uczniowie dowiedzieli się jak wygląda karta czytelnika oraz karta książki. Dowiedzieli się jakie książki znajdują się w bibliotece i, że powinni je szanować.
         Przed pasowaniem uczniowie obejrzeli krótkie przedstawienie przygotowane przez dziewczynki z koła bibliotecznego i wysłuchali krótkiej legendy pt:"Dlaczego woda morska jest słona".Po uroczystym ślubowaniu i pasowaniu piórem uczniowie samodzielnie wypożyczyli pierwszą książkę.{#rose}

A.K.Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej


Dzień Patrona

         Dzisiaj (11.02.15) klasy 0-III obchodziły Dzień Patrona kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza. Z tej okazji odbyły się zajęcia o tematyce marynistycznej i poświęcone sylwetce patrona a w bibliotece szkolnej pokazano wystawę z eksponatami morskimi. Szkoła została udekorowana ozdobami wykonywanymi przez dzieci m.in. w świetlicy szkolnej. Tego dnia dzieci mogły być ubrane po "marynarsku". To był bardzo udany dzień.

wychowawczynie świetlicy


Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej
Kliknij na obrazek, Sześciolatek w szkole

Kliknij na obrazek, Sześciolatek w szkole

Kliknij na obrazek, aby pobrać informację o programie SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

Kliknij na obrazek, CENTRUM EDUKACJI OBYWATELSKIEJ

Używkom mówię Nie
GDZIE MOŻNA UZYSKAĆ POMOC?

ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ

Projekt edukacyjny

Projekt edukacyjnyProjekt edukacyjny

Projekt europejski

Projekt europejski


Kliknij na obrazek, Bezpieczne wakacje

Projekt edukacyjny


Klub Kubusia Puchatka

Zawsze Bezpieczni

Strona znajduje się na serwerze firmy "Multimedia Polska-Południe S.A"
copyright© by Kamilla Szczucka