Konkurs na najlepsze przebranie z okazji Halloween rozstrzygnięty

W piątek 30 października Samorząd Uczniowski przeprowadził konkurs na najlepsze przebranie z okazji Halloween!
        Jury w składzie : Malwina Wiśniewska – przewodnicząca SU, Julia Pyclik – zastępca przewodniczącej SU, p. Małgorzata Kołaska – opiekun SU po wnikliwej obserwacji wybrało zwyciężczynię konkursu, którą została Dalia Przetacznik z klasy Vc. Serdecznie gratulujemy!!!

S.U.

su su su

Foto M.K.

„Kolorowy kiermasz zdrowych przysmaków”

Wszystkim rodzicom, uczniom i wychowawcom, którzy pomogli w organizacji tej imprezy, z całego serca dziękujemy! Akcja została przyjęta z wielkim entuzjazmem, co bardzo nas cieszy. Pieniążki z kiermaszu wesprą działalność Samorządu Uczniowskiego.

Dziękujemy – Samorząd Uczniowski

Halloween w IIIb

Halloween Halloween Halloween Halloween Halloween Halloween Halloween Halloween

Uczniowie Klasy IIId sprzątają groby

3d 3d 3d 3d 3d 3d 3d 3d

Październik Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych

Klasa IIIb zrobiła pyszne surówki

3b 3b 3b 3b 3b
3b 3b

Klasa IIe i IIc w aquaparku Laguna

na portalu facebooka

XV Dzień Papieski pod hasłem
„Jan Paweł II – Patron Rodziny”

Dzień Papieski jest obchodzony od 2001 r., zawsze w niedzielę poprzedzającą rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową.
        W tym roku 11 października obchodziliśmy XV Dzień Papieski pod hasłem „Jan Paweł II – Patron Rodziny”.
        Podczas niedzielnej Mszy świętej o godz. 13-tej w kościele p.w. błog. Michała Kozala BM, dzieci i młodzież z grupy liturgicznej, przedstawiły krótki program artystyczny poświęcony tematyce rodziny - w kontekście nauczania Jana Pawła II.
        Tak jak w czasie swego ziemskiego życia Jan Paweł II troszczył się o rodziny i wzywał do troski o nie, tak i teraz – będąc z Bogiem w niebie jest świętym opiekunem, czyli patronem rodzin. Kiedy więc w naszych rodzinach będzie coś nie tak - ktoś będzie chorował, smucił się, kłócił lub cierpiał z powodu braku czegoś ważnego, możemy prosić naszego Ojca Świętego o pomoc, a on przedstawi nasze prośby Bogu.

B.B. i A.W.

Dzień Papieski Dzień Papieski Dzień Papieski Dzień Papieski Dzień Papieski Dzień Papieski Dzień Papieski Dzień Papieski Dzień Papieski

foto B.B.

Strona znajduje się na serwerze firmy "AC SYSTEMY KOMPUTEROWE"