Dyżury pracowników

ROK SZKOLNY 2017/2018

Wybory Rady Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2017/2018

22 września odbyły się w naszej szkole wybory Rady Samorządu Uczniowskiego. Kandydowało w nich trzech uczniów z najstarszych klas, którzy wcześniej przedstawili swoje pomysły i plany działań w kampanii wyborczej. Na swoich kandydatów głosować mogli wszyscy uczniowie klas 4-7 oraz gimnazjum.
         W wyniku wyborów na rok szkolny 2017-2018 powołano Radę Samorządu Uczniowskiego w składzie:

• przewodniczący: Igor Pawlicki
  • zastępca przewodniczącego: Wiktoria Białek
  • sekretarz: Aleksandra Chudzińska

•          Całej społeczności szkolnej dziękujemy za udział w wyborach a Radzie Samorządu Uczniowskiego życzymy owocnej pracy niosącej satysfakcję w roku szkolnym 2017-2018.

SU

Kliknij na obrazek, aby pobrać informację o programie SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

Kliknij na obrazek, CENTRUM EDUKACJI OBYWATELSKIEJ

Używkom
    GDZIE MOŻNA UZYSKAĆ POMOC?

ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ

Projekt edukacyjny

PRZYJAZNA SZKOŁA

Strona znajduje się na serwerze firmy "Multimedia Polska-Południe S.A"