ping pong

TENIS STOŁOWY W NASZEJ SZKOLE

W dniu 23.04.2014 roku z inicjatywy Rady Rodziców ZSP Nr 4 oraz dzięki wsparciu dyrekcji szkoły jak i Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świnoujściu, rozpoczęły się pierwsze zajęcia nauki gry w tenisa stołowego w utworzonej SEKCJI TENISA STOŁOWEGO dla uczniów tejże Szkoły. Zajęcia prowadzone są przez trenera - instruktora posiadającego odpowiednie kwalifikacje. Nauka gry w tenisa stołowego spotkała się z dużym zainteresowaniem uczniów Szkoły, frekwencja dopisała. W tym miejscu warto dodać, że zajęcia są bezpłatne, liczy się przede wszystkim zadowolenie i uśmiech dzieci. Zajęcia do końca roku szkolnego odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorek i środę w godz. 17.00-18.30 w sali gimnastycznej. Okres do końca czerwca będzie okresem poglądowym na zainteresowanie tą dyscypliną wśród uczniów. Od września chcielibyśmy zawiązać UKS, ponieważ stoimy na stanowisku, że ta piękna dyscyplina sportu zasługuje na obecność w naszym mieście. Być może to wśród uczniów Naszej Szkoły jest przyszły mistrz !! Znajdź nas również na facebook: www.facebook.com/groups/279473488877815/.

Pozdrawiamy i zapraszamy.
Rada Rodziców ZSP nr 4.
K.P.

Dzień Integracji i Tolerancji

04.04.2014 po raz kolejny w ZSP nr 4 w Świnoujściu odbył się "Dzień Integracji i Tolerancji".
         Celem tego dnia było zwrócenie uwagi uczniów na potrzeby niepełnosprawnych kolegów, umiejętności porozumienia się, akceptacji i tolerancji z jednoczesnym poszanowaniem praw i godności.
         Na korytarzu naszej szkoły w pawilonie D pojawił się "Pociąg przyjaźni". Z kolorowych wagoników powstało hasło "Najlepiej razem", dające wyraz ideom, na których opiera się funkcjonowanie naszej szkoły.
         Na poziomie klas młodszych i oddziałów przedszkolnych przebiegł on dwuetapowo. Podczas pierwszej części, uczniowie wraz z wychowawcami spotkali się w klasach. Wspólnie wykonali kolorowe kwiatki i koniczynki, podpisując je własnoręcznie imionami, które następnie tworząc przeróżne kompozycje zawisły na drzwiach każdej z klas.
         Całej zabawie towarzyszyły głośne i wesołe okrzyki: "Ole, ole, ole dobrze bawimy się". "Ole, ole, ole razem bawimy się".

M.S.
R.K.

SPOTKANIE ZE STRAŻĄ GRANICZNĄ

W dniu 02.04.2014r. „pierwszaki” ze ZSP nr 4 spotkali się z funkcjonariuszami Straży Granicznej.
         Panowie przeprowadzili pogadankę w związku z realizowanym w pierwszych klasach, programem „Klub Bezpiecznego Puchatka”. Uczniowie dowiedzieli się jak zachować się, gdy zaatakuje agresywny pies oraz czego należy wystrzegać się podczas spotkania z nieznanym psem.
         Pierwszaki poznali i przećwiczyli postawę obronną tzw. „na żółwika”. Najwięcej radości i wiele emocji sprawiła dzieciom możliwość pogłaskania specjalnie szkolonego psa. Wizyta przebiegła w miłej i radosnej atmosferze.
var Year = 2023