[Rozmiar: 72374 bajtów]
Aktualnościping pong

TENIS STOŁOWY W NASZEJ SZKOLE

         W dniu 23.04.2014 roku z inicjatywy Rady Rodziców ZSP Nr 4 oraz dzięki wsparciu dyrekcji szkoły jak i Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świnoujściu, rozpoczęły się pierwsze zajęcia nauki gry w tenisa stołowego w utworzonej SEKCJI TENISA STOŁOWEGO dla uczniów tejże Szkoły. Zajęcia prowadzone są przez trenera - instruktora posiadającego odpowiednie kwalifikacje. Nauka gry w tenisa stołowego spotkała się z dużym zainteresowaniem uczniów Szkoły, frekwencja dopisała. W tym miejscu warto dodać, że zajęcia są bezpłatne, liczy się przede wszystkim zadowolenie i uśmiech dzieci. Zajęcia do końca roku szkolnego odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorek i środę w godz. 17.00-18.30 w sali gimnastycznej. Okres do końca czerwca będzie okresem poglądowym na zainteresowanie tą dyscypliną wśród uczniów. Od września chcielibyśmy zawiązać UKS, ponieważ stoimy na stanowisku, że ta piękna dyscyplina sportu zasługuje na obecność w naszym mieście. Być może to wśród uczniów Naszej Szkoły jest przyszły mistrz !! Znajdź nas również na facebook: www.facebook.com/groups/279473488877815/.

Pozdrawiamy i zapraszamy.
Rada Rodziców ZSP nr 4.
K.P.Dzień Integracji i Tolerancji

         04.04.2014 po raz kolejny w ZSP nr 4 w Świnoujściu odbył się "Dzień Integracji i Tolerancji".
         Celem tego dnia było zwrócenie uwagi uczniów na potrzeby niepełnosprawnych kolegów, umiejętności porozumienia się, akceptacji i tolerancji z jednoczesnym poszanowaniem praw i godności.
         Na korytarzu naszej szkoły w pawilonie D pojawił się "Pociąg przyjaźni". Z kolorowych wagoników powstało hasło "Najlepiej razem", dające wyraz ideom, na których opiera się funkcjonowanie naszej szkoły.
         Na poziomie klas młodszych i oddziałów przedszkolnych przebiegł on dwuetapowo. Podczas pierwszej części, uczniowie wraz z wychowawcami spotkali się w klasach. Wspólnie wykonali kolorowe kwiatki i koniczynki, podpisując je własnoręcznie imionami, które następnie tworząc przeróżne kompozycje zawisły na drzwiach każdej z klas.
         Drugi etap to tzw. "Siłownia fizyczna". Tu uczniowie podczas wspólnej zabawy mogli zmierzyć się z takimi konkurencjami jak: budowanie wieży z kartonowych pudeł, pokonanie toru przeszkód trzymając się za ręce z kolegą, odgadnąć co kryje się w tajemniczym czerwonym worku, pokonać na piłce slalom między pachołkami, wspólnymi siłami utworzyć rysunek domu z kolorowej rozsypanki, czy wreszcie w jak najkrótszym czasie za pomocą słomki przenieść wszystkie ciasteczka na talerzyk.
         Całej zabawie towarzyszyły głośne i wesołe okrzyki: "Ole, ole, ole dobrze bawimy się". "Ole, ole, ole razem bawimy się".

M.S.
R.K.


Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznejSPOTKANIE ZE STRAŻĄ GRANICZNĄ

         W dniu 02.04.2014r. „pierwszaki” ze ZSP nr 4 spotkali się z funkcjonariuszami Straży Granicznej.
         Panowie przeprowadzili pogadankę w związku z realizowanym w pierwszych klasach, programem „Klub Bezpiecznego Puchatka”. Uczniowie dowiedzieli się jak zachować się, gdy zaatakuje agresywny pies oraz czego należy wystrzegać się podczas spotkania z nieznanym psem.
         Pierwszaki poznali i przećwiczyli postawę obronną tzw. „na żółwika”. Najwięcej radości i wiele emocji sprawiła dzieciom możliwość pogłaskania specjalnie szkolonego psa. Wizyta przebiegła w miłej i radosnej atmosferze.
var Year = 2023

Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej

Kliknij na obrazek, Sześciolatek w szkole

Kliknij na obrazek, Sześciolatek w szkole

Kliknij na obrazek, aby pobrać informację o programie SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

Kliknij na obrazek, CENTRUM EDUKACJI OBYWATELSKIEJ

Używkom mówię Nie
GDZIE MOŻNA UZYSKAĆ POMOC?

ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ

Projekt edukacyjny

Projekt edukacyjnyProjekt edukacyjny

Projekt europejski

Projekt europejski


Kliknij na obrazek, Bezpieczne wakacje

Projekt edukacyjny


Klub Kubusia Puchatka

Zawsze Bezpieczni

Strona znajduje się na serwerze firmy "Multimedia Polska-Południe S.A"
copyright© by Kamilla Szczucka