Uczniowie 1 gimnazjum uczcili Dzień Patrona

Dzień Patrona Dzień Patrona Dzień Patrona Dzień Patrona Dzień Patrona Dzień Patrona Dzień Patrona Dzień Patrona Dzień Patrona Dzień Patrona Dzień Patrona Dzień Patrona

foto K.Sz.

Dzień Patrona

W piątek 29.01.2016r. świętowaliśmy Dzień Patrona kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza. Grupy zerowe i klasy I-III brały udział w Turnieju Morskim. Śpiewały szanty, wykazały się umiejętnościami i sprawnościami pozwalającymi zdobyć miano wilków morskich. Na pamiątkę udziału w turnieju otrzymały znaczki morskie.

J. K., R. K.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Dzień Babci i Dziadka w klasie "0a"
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

W ramach realizacji Programu "Książki naszych marzeń", uczniowie 1 gimnazjum odwiedzili Bibliotekę Pedagogiczną

foto K.Sz.

Hawajski bal karnawałowy
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej                    Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej
klasy 0-3         klasy4-6 i gimnazjum

Jasełka 2016 w kościele

„Naród w ciemnościach ujrzał światłość wielką,
bo Dziecię nam narodziło się.
Nad krajem mroków zabłysło światło,
bo Dziecię nam narodziło się”.

10.01.2016r. - w niedzielę Chrztu Pańskiego, w kościele p.w. błog. Michała Kozala BM - po Mszy św. o godz. 13.00, odbyły się Jasełka.
         Kontynuując piękną tradycję przedstawień bożonarodzeniowych dzieci i młodzież z naszej szkoły przygotowały i przedstawiły inscenizację o Bożym Narodzeniu.
         Takie wydarzenia pozostają w pamięci i przypominają świąteczny czas.

WOŚP

Finał WOŚP w ZSP nr 4 w 2016r.

W niedzielę 10 stycznia 2016 r. nasza szkoła zakończyła zbiórkę funduszy na WOŚP. Odnieśliśmy ogromny sukces – razem zebraliśmy – 4030 zł 19 gr. Zbierane od początku grudnia pieniądze przeznaczone będą na „ZAKUP URZĄDZEŃ MEDYCZNYCH DLA ODDZIAŁÓW PEDIATRYCZNYCH ORAZ DLA ZAPEWNIENIA GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIORÓW”.
         Na przełomie 2015/16 r. zorganizowaliśmy wiele przedsięwzięć w czasie, których spędziliśmy przyjemnie czas i świetnie bawiliśmy się. Akcją rozpoczynającą WOŚP był kiermasz kartek świątecznych zorganizowany przez klasy 0-III.
         Dwa dni później w tak zwanej „małej szkole” klasy młodsze zorganizowały uwielbiany przez ogromną rzeszę łasuchów kiermasz ciast i galaretek. Domowe rarytasy przygotowane przez rodziców i najbliższych cieszyły każdego. Nie sposób było im się oprzeć.
         Kolejną atrakcją cieszącą się wielkim zainteresowaniem był kiermasz ozdób bożonarodzeniowych, na którym w zamian za niewielkie datki, każdy mógł wybrać sobie ciekawe prace wykonane przez najmłodszych przedstawicieli naszej szkoły - dzieci z klas 0-III.
         W dniach 17-18.12.2015 r. na terenie szkoły klasy starsze w pięknej świątecznej aranżacji zorganizowały cieszące się ogromnym powodzeniem kiermasze ciast oraz ozdób bożonarodzeniowych.
         Grudniowe akcje zamknął koncert dla rodziców przygotowany przez naszych milusińskich - grupę 0A.
         Akcją wieńczącą działalność charytatywną WOŚP na terenie czwórki w 2016 r. była dyskoteka noworoczna dla klas młodszych, od lat ciesząca się popularnością wśród amatorów radosnej zabawy.
         Jak co roku dla widzów z miasta, uczniowie naszej szkoły z kółka teatralnego z 3A "Tropiciele cieni" w dniu 10.01.2016 r. w MDK przedstawili pantomimę pt. "Legenda o królowej Juracie".
         Serdecznie dziękujemy nauczycielom, rodzicom, dzieciom i młodzieży oraz wszystkim, którzy pomagali w organizowaniu wszelkich akcji szkolnych oraz tym, którzy je wsparli. Gorące podziękowania kierujemy w stronę Dyrekcji i pracowników domu wczasowego "Herkules", którzy kolejny raz przekazali "czwórce" girlandy balonów na szkolną dyskotekę WOŚP oraz panu Arkowi za przewiezienie materiałów do dekoracji pomieszczenia na finał WOŚP w naszej szkole.
         Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wykazali się gotowością do niesienia pomocy. Ogromnie cieszymy się z efektów naszej wspólnej pracy i czekamy na kolejny 25 finał.

Siema!
WOSP w ZSP nr 4