[Rozmiar: 72374 bajtów]
AktualnościBAŚNIOWA NOC


NOCNY BIWAK W CZWÓRCE

         Kolejny już raz uczniowie klas drugich szkoły podstawowej uczestniczyli w nietypowej imprezie. W nocy z piątku na sobotę nauczyciele zorganizowali dla swoich podopiecznych całą moc atrakcji. Dzieci słuchały baśni czytanych przez panią Krystynę Dulnik oraz panią dyrektor Agnieszkę Adamczyk, oglądały fascynujący (szczególnie w nocnej scenerii sali gimnastycznej) występ zespołu tanecznego ATU, a także brały udział w tajemniczej wyprawie w świat bajek i przygody. Cała impreza kolejny raz miała na celu pokazanie, że szkoła jest miejscem gdzie można przeżyć coś wyjątkowego, prawdziwą przygodę. Dzieci otoczone opieką nauczycieli oraz uczniów klas gimnazjalnych bawiły się wspaniale czego dowodem są ich uśmiechnięte buzie oraz zdjęcia! Mamy nadzieję, że po takim przeżyciu szkoła już nigdy nie będzie im się kojarzyła tylko z nauką, a raczej z miejscem w którym otoczeni są przyjaźnią, opieką i wspomnienie tego będzie jednym z najprzyjemniejszych w ich dalszym życiu.

K.K.

Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej

TV Świnoujście na Facebooku
FOTOGALERIA - iswinoujscie
eswinoujscie


Dzień Babci i Dziadka w "0"a

spotkanie spotkanie spotkanie spotkanie spotkanie spotkanie spotkanie spotkanie spotkanie spotkanie spotkanie

"ZŁOTA KACZKA"

         Dnia 14 lutego o godzinie 11.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Stefana Flukowskiego przy ulicy Piłsudskiego odbył się spektakl teatralny dla dzieci w wykonaniu grupy aktorów z Zielonej Góry p.t "ZŁOTA KACZKA".Legendę o Złotej Kaczce znają chyba wszyscy, a na pewno dzieci z klasy 0 "c", które uczestniczyły (bardzo aktywnie) w przedstawieniu.

D.M.

Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej


W A L E N T Y N K I

"Dzień świętego Walentego
To dzień dobry dla każdego!
W tym dniu wszyscy to wyznają
Że chcą kochać i kochają!"

         Miłosny nastój udzielił się uczniom z klas 3 i 2 a gimnazjum.
         W naszej szkole dnia 14 lutego miała miejsce poczta walentynkowa zorganizowana przez samorząd uczniowski. Uczennice wspólnie sprzedawały i roznosiły miłosne listy.
         W dzień św. Walentego można było usłyszeć muzykę. Specjalnie z tej okazji chłopcy zajmujący się szkolnym sprzętem puszczali na przerwach piosenki na życzenie. W wolnym czasie mogliśmy usłyszeć wiele zadedykowanych hitów, a wszystko to przy fantastycznie udekorowanym holu.

Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej


Zajęcia pozalekcyjne
Podsumowanie działań Szkolnego Klubu Europejskiego
„Młodzież Europy ”

         W I semestrze zrealizowaliśmy następujące zadania:

1. Redagowanie tablicy informacyjnej – sporządzanie plakatów i przedstawienie osiągnięć gospodarczych, społeczno – kulturalnych poszczególnych państw U.E.
2. Opracowanie konspektów lekcji o Unii Europejskiej dla uczniów kl. IV i VI. Przygotowano ciekawe materiały edukacyjne – krzyżówki, quizy.
3. Na spotkaniach klubowych, comiesięczna prezentacja multimedialna wybranego państwa unijnego – gospodarka, kultura, historia. Główną atrakcją tych spotkań są degustacje smacznych potraw przygotowanych przez członków klubu.
4. Organizacja „Wieczoru bajek” dla uczniów kl. III. Przy świecach i słodkim poczęstunku prezentowano kilka bajek z różnych krajów europejskich.

Opiekun SKE –
Mirosława Nowak

spotkanie

Bal karnawałowy

         Dnia 9 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy, którego tematem były "Strachy na lachy". Uczniowie przez tygodnie szykowali stroje i wycinali ozdoby na bal. Sala balowa została bardzo pomysłowo ozdobiona przez naszych nauczycieli. Na oknach i ścianach widniały różne duchy, trole i czarownice. Wyglądało to naprawdę fajnie. Pierwsi bawili się uczniowie klas 1-3, po nich 4-5, a na koniec klasy 6 i gimnazjalne. Wszyscy mieli wspaniałe stroje i wyglądali fantastycznie. W konkursie na najlepszy kostium klas 6 i gimnazjalnych wyróżnieni zostali: Dorota Onaszewska, Alicja Kajewska, Michał Cieszyński, Paweł Łomnicki, Natalia Pawlik i Emilia Szepke. Wszyscy świetnie się bawiliśmy przy odjazdowej muzyce i długo będziemy wspominać ten bal.

Samorząd Uczniowski
(AP)

Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej                  Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej
klasy 0 - III         klasy IV - V

Nauczyciele dekorowali salę na bal

Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej

Spotkanie emerytów

         Dyrekcja Zespołu Szkół Publicznych Nr 4 sprawiła emerytom swojej szkoły miłą niespodziankę. W czwartek 2 lutego odbyło się spotkanie emerytowanych nauczycieli uświetnione występami uczniów klas młodszych oraz chóru szkolnego. Przybyli na spotkanie z przyjemnością obejrzeli popisy uczniów nagradzając ich na koniec gorącymi brawami. Następnie przy kawie i ciastkach w towarzystwie pani dyrektor Agnieszki Adamczyk spędzili na rozmowie miłe chwile. Uśmiechnięte twarze świadczyły o tym, iż spotkanie było udane. Radosna atmosfera przyczyniła się do podjęcia decyzji o powołaniu Szkolnego Koła Emerytów, aby takie i podobne spotkania o charakterze kulturalnym odbywały się częściej. Serdecznie dziękowano dyrekcji za ten miły gest. Dobrze wiedzieć, że jest ktoś pamiętający o tych, którzy nie są już aktywni w swoim zawodzie, ale nadal są częścią społeczności szkolnej i potrafimy im to pokazać.

Emerytka ZSP 4 w Świnoujściu.

spotkanie spotkanie spotkanie spotkanie spotkanie
spotkanie spotkanie spotkanie spotkanie spotkanie spotkanie spotkanie spotkanie spotkanie

www.eswinoujscie.pl/
www.iswinoujscie.pl


Kliknij na obrazek, Sześciolatek w szkole

Kliknij na obrazek, Sześciolatek w szkole

Kliknij na obrazek, aby pobrać informację o programie SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

Kliknij na obrazek, CENTRUM EDUKACJI OBYWATELSKIEJ

Używkom mówię Nie
GDZIE MOŻNA UZYSKAĆ POMOC?

ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ

Projekt edukacyjny

Projekt edukacyjnyProjekt edukacyjny

Projekt europejski

Projekt europejski


Kliknij na obrazek, Bezpieczne wakacje

Projekt edukacyjny


Klub Kubusia Puchatka

Zawsze Bezpieczni

Strona znajduje się na serwerze firmy "Multimedia Polska-Południe S.A"
copyright© by Kamilla Szczucka