Dyskoteka z okazji Halloween

dyskoteka dyskoteka dyskoteka dyskoteka dyskoteka dyskoteka dyskoteka dyskoteka dyskoteka dyskoteka dyskoteka dyskoteka dyskoteka dyskoteka

Klasa 3 gimnazjum piekła babeczki

babeczki babeczki babeczki babeczki babeczki babeczki babeczki babeczki babeczki babeczki babeczki babeczki
.

Wyniki konkursu na najładniej udekorowaną salę z okazji Halloween:

1.miejsce
klasa IVc za salę 9 – nagroda 80zł

klasa IVb za salę 12 – nagroda 50 zł;
klasa VId za salę 11 – nagroda 50zł.

Lubisz jedzonko z MaCa?
Nie zostawiaj resztek w krzakach!

Widzicie powyżej nazwę małego projektu międzyprzedmiotowego, który był realizowany przez mądrale z klasy 6d na przełomie września i października. Dzieciaki wzięły sobie za cel zwrócenie uwagi na rosnące nieopodal MacDonalda hałdy śmieci (to przy okazji „Sprzątania świata”) oraz zapoznanie się z menu ulubionej restauracji i świadome odżywianie się. Przy sprzątaniu towarzyszyła nam piękna pogoda i fotograf, a podczas lekcji języka polskiego, przyrody, zajęć komputerowych i lekcji wychowawczych ciekawe rozmowy. Mamy jeszcze złudzenia, że ludzie osiągną świadomość ekologiczną i żywieniową; my chcemy mieć czysty lasek i od czasu do czasu (właśnie!) wybrać w MaCu coś na ząb tak, żeby nie przesadzić z rozkoszami podniebienia. Nasza historia komiksowa została zredagowana przez dwie grupy, zerknijcie...

AMG

klasa 6d gr. 1         klasa 6d gr. 2
gr. 1                   gr. 2

PASOWANIE NA UCZNIA

Dnia 16.10 2014r w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury odbyła się uroczystość "PASOWANIA NA UCZNIA" pierwszoklasistów naszej szkoły. Zapraszamy do galerii zdjęć.

A.P.

na portalu www.iswinoujscie.pl
na portalu www.eswinoujscie.pl

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej          Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej

Koncert "Rockos Reisen"

koncert koncert koncert koncert koncert koncert

foto K. Sz.

"Robale", czyli historia o przyjaźni w mikroświecie

Przedstawienie przybliżyło widzom w atrakcyjny i dowcipny sposób podstawową wiedzę na ten temat ekologii. Pomogło również oswoić się z małymi zwierzątkami mieszkającymi pod ziemią, a tym samym pozbyć się lęku przed nimi.
         Tytułowe robale obdarzone są ludzkimi cechami. Przyjaciele (turkuć i robal) mają kłótliwe, ale w gruncie rzeczy sympatyczne mamy. W trudnych chwilach wspiera ich mądry kret albinos. Ich życie przebiega zwyczajnie dopóki na ich terytorium pojawiają się ludzie.
         Ludzka rodzina właśnie kupiła działkę i wprowadza swoje porządku co zakłóca spokojne życie bohaterów.
         Nowa sytuacja, w której znalazły się robale, staje się niebezpieczna dla ich życia, pozwala jednocześnie zapomnieć wszystkie urazy i wzmocnić poczucie solidarności oraz dostrzec bezsensowność dotychczasowych kłótni

K. Sz.

teatr teatr teatr teatr teatr teatr teatr teatr teatr teatr teatr teatr teatr teatr teatr teatr teatr teatr teatr teatr

foto K. Sz.