[Rozmiar: 72374 bajtów]

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018


Kliknij na zdjęcie - a wejdziesz do galerii fotograficznej

Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej           Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej

w klasach IV-VII                                        w gimnazjum

Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej

w klasach I-III
7b z wizytą w Bibliotece Miejskiejczytanie czytanie czytanie
czytanie czytanie czytanie
czytanie czytanie czytanie czytanie


M. W.Dzień Dziecka świetliczaków z Czwórkolandii

         Z okazji Dnia Dziecka świetliczaki z Czwórkolandii przygotowały fantastyczną inscenizację pt. "Kaczka Dziwaczka". Mimo, że był już o niej wierszyk, były piosenki, jednakże takiego przedstawienia dotychczas nikt nie wystawił, a wszystko za sprawą dużego poczucia humoru oraz doborowo wybranej muzyki disco polo. Przedstawienie wypełnione zabawnymi dialogami, profesjonalną grą aktorską oraz rytmicznym tańcem Kaczki Dziwaczki i pozostałych kaczek oczarowało widzów. Dodatkową atrakcją przedstawienia była część artystyczna, w której wszyscy obecni nauczyciele wykonali finałową piosenkę Majki Jeżowskiej "Wszystkie dzieci nasze są" oraz spektakularny układ taneczny "Chocolate", który porwał publiczność do dynamicznego podrygiwania.
         Dzieci były zachwycone pomysłem i umiejętnościami tanecznymi swoich wychowawców. Oczywiście gdyby nie wspaniali aktorzy przedstawienie, by się nie odbyło. Ich zaangażowanie, profesjonalizm oraz wspaniała gra aktorska nasuwa na myśl jedno stwierdzenie, iż dzieci nie potrzebują szkoły aktorskiej, skomplikowanych warsztatów, gdyż to właśnie ich naturalizm, fantazja i radość życia pozwalają wynieść ich na szczyt aktorskich możliwości.
         Dziękujemy małym artystom. Byliście wspaniali!!!
         Podziękowania należą się również naszej publiczności tj. wszystkim uczniom małej szkoły, rodzicom oraz grupie z Przedszkola nr 1 oraz Przedszkola nr 11 za przybycie oraz znakomite recenzje.

Agnieszka Balicka-Wolanin
Anna DziubaKliknij na zdjęcie - a wejdziesz do galerii fotograficznej

Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej


Konkurs pięknego czytania książek z domowej biblioteczki

          W czerwcu 2018 roku w klasie 2a odbył się konkurs pięknego czytania książek z domowej biblioteczki. Uczniowie przygotowali i odczytali najpiękniejsze fragmenty swoich ulubionych książek, które przynieśli z domu. Zwycięzcy otrzymali drobne nagrody. Na koniec uczniowie zaprezentowali prace plastyczne wykonane w domu - swoich ulubionych bohaterów książkowych.

I. S-R.

czytanie czytanie czytanie
czytanie czytanie czytanie czytanie czytanie czytanie czytanie czytanie


4e zachęca do czytania

          Uczniowie 4e zachęcają do czytania poprzez hasło "Czytając stajemy się mądrzejsi i lepsi"

czytanie czytanie


Ulubione cytaty z "Małego księcia"

          Uczniowie 4e wspólnie przygotowali swoje ulubione cytaty z książki pt. "Mały książę".

czytanie czytanie czytanie czytanie czytanie czytanie czytanie czytanie czytanie czytanie czytanie czytanie czytanie czytanie czytanie czytanie


FINAŁ KONKURSU PLASTYCZNEGO W KLASIE 1C

         W związku z przystąpieniem naszej szkoły do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa podjęłam się jako wychowawca przeprowadzenia konkursu plastycznego wśród uczniów z mojej klasy. Finał konkurs na temat „ Mój lubiony bohater książki” odbył się 12 czerwca bieżącego roku podczas ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”. Jury nagrodziło pierwsze miejsce, drugie i trzecie. Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody i słodką niespodziankę.

I miejsce zajęła – Gabriela Bruszewska
II miejsce otrzymała- Paulina Zdzieszyńska
III miejsce przypadło – Zuzannie Korek

         Pozostali uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie otrzymali wyróżnienia i również słodkie małe co nie co. Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników.

E.G.

czytanie czytanie czytanie czytanie czytanie czytanie czytanie czytanie


Wystawa "Ulubione książki z lat szkolnych naszych rodziców"

wystawa wystawa wystawa


Jak nie czytam, jak czytam w klasie 3e


czytanie czytanie czytanie czytanie czytanie czytanie czytanie

Jak nie czytam, jak czytam


          Dn. 12.06. w ramach akcji "Jak nie czytam, jak czytam" o godz. 10.00 zebraliśmy się przed szkołą z naszymi ulubionymi książkami. Dzieliliśmy się spostrzeżeniami i ciekawymi fragmentami. Czytaliśmy sobie nawzajem wybrane cytaty. Szczególnie upodobaliśmy sobie książkę "Mały książę", której fragment przeczytaliśmy głośno wraz z naszymi nauczycielami Chcielibyśmy częściej spotykać się i razem czytać nie tylko w ramach ogólnopolskich akcji ale również naszych szkolnych.

Uczniowie

Kliknij na plakat - a wejdziesz do galerii fotograficznej


Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej

iswinoujscie


Wspólne czytanie przy ognisku


         Uczniowie naszej szkoły z klasy 3a, 3b oraz 5b, podczas zielonej szkoły w ośrodku Frajda położonym w malowniczym Czarnocinie spędzali wspólnie aktywnie czas. W trakcie pożegnalnego ogniska postanowili poczytać wspólnie historię „Kropelki” oraz podyskutować o jej przygodach.

E. J.

czytanie czytanie czytanie
czytanie czytanie czytanie czytanie czytanie czytanie czytanie czytanie czytanie czytanie czytanie czytanie

Klasowy konkurs na temat "Moja ulubiona książka",
"Mój ulubiony bohater" w klasie 1B rozstrzygnięty.


         Katarzyna Sosnowska, Szymon Pastuszka, Szymon Wiśniewski, Mieszko Duszyński i Marcel Nowaczyński zaprezentowali kolegom i koleżankom ulubione książki i zachęcali ich do czytania.

J. K.

czytanie czytanie czytanie
czytanie czytanie czytanie


Wspólne czytanie w I a


         W ramach akcji "Dorośli czytają dzieciom", kl. I A odwiedzała p. Jadwiga Popławska - mama jednej z uczennic. Dzieci słuchały bajki, a następnie rozmawiały o ich treściach i płynących z nich morałach.

czytanie czytanie czytanie

A. P.Spotkanie I a i II b z panem Michałem Juszczakiewiczem         Dnia 1.06.2019r. kl. I A i II B wzięły udział w autorskim programie dedykowanym dzieciom, z Michałem Juszczakiewiczem, które odbyło się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świnoujściu. Podczas czytanych przez aktora bajek dzieci świetnie się bawiły , odgrywając ich treść na scenie.

A.P.

spotkanie spotkanie spotkanie spotkanie spotkanie spotkanie spotkanie spotkanie spotkanie spotkanie spotkanie spotkanie spotkanie spotkanieWycieczka klasy III F do Wolińskiego Parku Narodowego oraz do Międzyzdrojów, z okazji Dnia Dziecka.
Wycieczka Wycieczka
Wycieczka Wycieczka
Wycieczka Wycieczka Wycieczka
Wycieczka Wycieczka Wycieczka Wycieczka Wycieczka Wycieczka Wycieczka Wycieczka Wycieczka Wycieczka Wycieczka Wycieczka Wycieczka Wycieczka Wycieczka WycieczkaDookoła świata z Czwórką
Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznejBal Gimnazjalistów
1 czerwca 2018


bal
Kliknij na obrazek, aby pobrać informację o programie SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

Kliknij na obrazek, CENTRUM EDUKACJI OBYWATELSKIEJ

Używkom mówię Nie
GDZIE MOŻNA UZYSKAĆ POMOC?

ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ

Projekt edukacyjny

Projekt edukacyjnyProjekt edukacyjny

Projekt europejski

Projekt europejski


Kliknij na obrazek, Bezpieczne wakacje

Projekt edukacyjny


Klub Kubusia Puchatka

Zawsze Bezpieczni

certyfikat

Strona znajduje się na serwerze firmy "Multimedia Polska-Południe S.A"
copyright© by Kamilla Szczucka