Dzień Mamy w klasie 0a

Dzień Matki Dzień Matki Dzień Matki Dzień Matki Dzień Matki Dzień Matki Dzień Matki Dzień Matki Dzień Matki Dzień Matki Dzień Matki Dzień Matki Dzień Matki Dzień Matki Dzień Matki

Dzień Rodziny w klasie 1a

31 maja w 1a odbył się Dzień Rodziny, który uświetniły występy dzieci

Dzień Dziecka Dzień Dziecka Dzień Dziecka Dzień Dziecka Dzień Dziecka Dzień Dziecka Dzień Dziecka Dzień Dziecka Dzień Dziecka Dzień Dziecka Dzień Dziecka Dzień Dziecka Dzień Dziecka Dzień Dziecka

Maraton filmowy 1 gimnazjum

25 maja stawiliśmy się w szkole o 19.00. Zaplanowaliśmy wspólne oglądanie filmów do rana. W przerwach między filmami tańczyliśmy, śpiewaliśmy i zjedliśmy pyszne pizze. Było super. Do domu wróciliśmy następnego dnia przed 7.00. Okazuje się, że szkoła to nie tylko miejsce nauki ale można tu również miło spędzić czas. Nam się to udało. Jak było obejrzyjcie sami

1 gimnazjum

„Krzyżacy” Teatru Miniatura z Gdańska

W związku z obchodami Roku Henryka Sienkiewicza i Festiwalem Teatru Telewizji Polskiej oraz Teatru Polskiego Radia Dwa Teatry - Sopot 2016 Telewizja Polska przygotowała nowatorską propozycję teatralną.
         24 maja 2016 o godz. 12.00 uczniowie klas gimnazjalnych obejrzeli spektakl „Krzyżacy” prezentowany przez aktorów Teatru Miniatura ze studia TVP w Gdańsku.

K.Sz.

teatr teatr teatr

Dzień Europejski - Europo spójrz na nas
- poznajemy polskie województwa

TV ŚWINOUJŚIE

Podsumowanie Wojewódzkiego Programu
Profilaktyki Używania Substancji Psychoaktywnych

iswinoujscie

Uczciliśmy Święto Konstytucji 3 Maja

Z okazji 225 –tej rocznicy uchwalenia w Polsce konstytucji, w naszej szkole odbył się turniej historyczny pt. „Wiek XVIII – Konstytucja 3 – Maja”.
         W zespołach rywalizowali uczniowie klas szóstych wspierani przez koordynatorów z gimnazjum.
         Młodzież wykazała się dużą znajomością zagadnień związanych z historią naszego państwa. Uczniowie losowali pytania kołem fortuny, znakomicie opisywali rolę reformatorów. Potrafili właściwie połączyć portrety z bohaterami Sejmu Wielkiego, powiązać daty z wydarzeniami. Oceniany był również doping oraz stroje historyczne przygotowane przez młodzież.

• I - miejsce zajęła klasa VI A
  • II - miejsce zajęła klasa VI D