Informacje dla emerytów i rencistów

Wniosek do Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Kliknij na komputer aby pobrać szczegółowe informacje
wniosek do pobrania

Drodzy Państwo!

Czas mija bardzo szybko i przyszła pora w moim życiu na zmierzenie się z emeryturą, jednocześnie opuszczam Świnoujście i wracam do rodzinnego miasta Szczecina, w związku z tym chciałabym pożegnać się z Wami przesyłając kilka słów, które popłynęły prosto z mojego serca.
        Bardzo dziękuję wszystkim za wspaniałą współpracę na gruncie zawodowym, za ciekawe i często w owych czasach pionierskie podróże, które odbyliśmy razem, za poruszające rozmowy o życiu, za dzielenie się ze mną doświadczeniami związanymi z rozwiązywaniem różnych problemów, których nam nie brakowało. Jednak najwięcej podziekowań składam za możliwość spokojnej i twórczej pracy wtedy kiedy ją zaczynałam, przyjeżdżając do obcego zupełnie miasta tylko z mężem i malutkim dzieckiem. Dzięki Wam wszystkim mogłam wszystko pogodzić i wrzucić cegiełkę w rozwój naszej szkoły.
        Życzę wszystkim zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Marzena Stryjewska

Używkom