"CZWÓRKA MA TALENT"

30 maja w naszej szkole odbył się konkurs klas IV-VIII " CZWÓRKA MA TALENT". Dziękujemy wszystkim uczestnikom za podjęcie wyzwania i pokazania tak różnorodnych zainteresowań. Wielkie brawa dla Was!
Konkurs wygrali:
kategoria kl. IV-V
1 miejsce Blanka Kołaska kl. IVa
2 miejsce Evelina Zhukova kl. IVd
3 miejsce Oleksandra Yemets kl. IVc

kategoria VI- VIII
1 miejsce Wiktoria Kowalska- Lechicka kl. VIa
2 miejsce Julia Gortad kl. VIIIb
3 miejsce Grzegorz Rudolf kl. VIIIc

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok!

Kliknij na zdjęcie - a wejdziesz do galerii fotograficznej
Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej

Klasy siódme odwiedziły Kraków

W maju uczniowie klas siódmych (7a, 7b, 7d) wzięli udział w wycieczce do Krakowa, gdzie mieli okazję zobaczyć i zwiedzić wiele słynnych oraz historycznych miejsc. Elementem wycieczki było spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej nr 50, którzy w czerwcu odwiedzili nas w Świnoujściu.

Kliknij na zdjęcie - a wejdziesz do galerii fotograficznej
Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej

Koncert muzyczny w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I-stopnia w Świnoujściu.

W dniach 17-18 maja najmłodsze klasy udały się do Miejskiego Domu Kultury, gdzie wysłuchały koncert muzyczny w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I-stopnia w Świnoujściu.

Koncert w MDK

5 maja w sali teatralnej MDK, uczniowie klas 1A i 2A wystąpili w marynarskim przedstawieniu podczas uroczystych obchodów Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Uroczystość Uroczystość Uroczystość Uroczystość Uroczystość Uroczystość Uroczystość Uroczystość Uroczystość Uroczystość

Remondis radzi, jak segregować śmieci

Kliknij na obrazek, aby pobrać informację o programie SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

Kliknij na obrazek, CENTRUM EDUKACJI OBYWATELSKIEJ

Używkom mówię Nie
GDZIE MOŻNA UZYSKAĆ POMOC?

ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ

Projekt edukacyjny

Projekt europejski

Kliknij na obrazek, Bezpieczne wakacje