[Rozmiar: 72374 bajtów]
AktualnościAndrzejki w 2b

Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznejTeatr Internetowy "Zemsta"

          W ramach Internetowego Teatru dla szkół, uczniowie klas: 6b, 1 i 3 gimnazjum obejrzeli spektakl pt. "Zemsta" wg Aleksandra Fredry. Sztuka emitowana była bezpośrednio z Teatru im. S. Żeromskiego z Kielc.

K.Sz.


teatr teatr teatr teatr teatr teatr teatr teatr teatr teatr teatr teatr

foto K.Sz.
DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

foto K.Sz.
Wieczór andrzejkowy w 6a

          W czwartkowy wieczór, uczniowie klasy 6a spotkali się z tajemniczymi wróżkami. Wróżka Malwina ze swoją asystentką Natalią i wróżką Wiktorią przepowiedziały przyszłość klasowym kolegom. Dawid poczęstował wszystkich pysznymi rogalikami z wróżbą, które sam przygotował.
          Podczas andrzejkowej zabawy nie zabrakło również lania wosku i pysznego poczęstunku.
         Podsumowaniem wieczoru była wspaniała dyskoteka.

K.Sz.


Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznejOdwiedziny w OREW-ie

         Odwiedziny klasy 2a i 2b w Ośrodku Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczym 20 listopada w ramach Dni Integracji i Tolerancji.

A.M.


Dzień Integracji i Tolerancji Dzień Integracji i Tolerancji Dzień Integracji i Tolerancji Dzień Integracji i Tolerancji Dzień Integracji i Tolerancji Dzień Integracji i Tolerancji Dzień Integracji i Tolerancji Dzień Integracji i Tolerancji Dzień Integracji i Tolerancji Dzień Integracji i Tolerancji Dzień Integracji i Tolerancji
Dzień Integracji i Tolerancji Dzień Integracji i Tolerancji Dzień Integracji i Tolerancji Dzień Integracji i Tolerancji Dzień Integracji i Tolerancji Dzień Integracji i Tolerancji Dzień Integracji i Tolerancji

foto A.M.
II E i III C na Wyspie Skarbów


Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznejŻyczenia dla Seniora

         W ramach Dni Integracji i Tolerancji odwiedziliśmy Rezydencję Seniora Jantar. Śpiewaliśmy ( chór szkolny pod opieką Pani Ireny Mruli), tańczyliśmy ( Dalia i Piotr z 4c)i wręczaliśmy własnoręcznie wykonane laurki z życzeniami dla Seniorów ( przedstawiciele kl 4a i 4b). Sprawiliśmy Im wielką radość, byli wzruszeni. My również.

I. M.-Sz.Dzień Integracji i Tolerancji Dzień Integracji i Tolerancji Dzień Integracji i Tolerancji Dzień Integracji i Tolerancji Dzień Integracji i Tolerancji Dzień Integracji i Tolerancji Dzień Integracji i Tolerancji Dzień Integracji i Tolerancji Dzień Integracji i Tolerancji Dzień Integracji i TolerancjiDni Integracji i Tolerancji w naszej szkole

          Począwszy od środy 12 listopada, przez trzy dni obchodziliśmy, jak co roku, Dni Integracji i Tolerancji. Nasza szkoła ze względu na specyficzny charakter – posiadanie klas integracyjnych, w szczególny sposób dba o realizację idei wzajemnej akceptacji, zgody, współpracy, jedności.
         Uczniowie z klas 0-III ozdabiały drzwi swoich klas hasłami lub wierszykami, ułożonymi na tę szczególną okoliczność; wykonywały specjalne prace plastyczne oraz „pocztówki uśmiechu” dla kolegów i koleżanek. Zwieńczeniem działań był piątkowy, wspólny dla wszystkich małych uczniów, wesoły, żywiołowy taniec w sali gimnastycznej.
         Klasy starsze zajmowały się twórczością plastyczną – wykonywaniem plakatów różnymi technikami oraz puzzli dla uczniów zerówek. W ramach integracji międzypokoleniowej dzieci przygotowały także laurki dla seniorów – mieszkańców Rezydencji Seniora Jantar. Spotkanie w rezydencji uświetnione zostało występem szkolnego zespołu wokalnego.
         Klasy szóste realizowały zadania literackie – pisały bajki, baśnie lub rysowały komiksy na tematy związane z ideami obchodzonego święta. Dodatkowo, klasa VIa przygotowała wraz z p. Reginą Jankowską spektakl teatralny dla klas IV-V, wystawiany w języku angielskim. Szóstoklasiści mogli również zamienić się ze swoimi nauczycielami rolami i spojrzeć na naukę z innego punktu widzenia.
         Uczniowie klasy I gimnazjum zajęli się zadaniami dziennikarskimi – sondą uliczną (co to znaczy „być człowiekiem dla człowieka”?), reportażem i wywiadem (z kimś godnym naśladowania). Natomiast klasa III gimnazjum przygotowała na temat człowieczeństwa pantomimę.
         Najważniejszymi elementami Dni Integracji i Tolerancji były dobra zabawa oraz zaangażowanie uczniów i nauczycieli we wspólne działania.
         Organizatorki święta serdecznie dziękują wszystkim za aktywność i wysiłek włożony w powierzone zadania.

Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej

www.iswinoujscie.pl
www.eswinoujscie.pl
www.swinoujskie.infoflaga

11 listopada
- NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Kliknij na aparat - a wejdziesz do galerii fotograficznej

Kliknij na obrazek, Sześciolatek w szkole

Kliknij na obrazek, Sześciolatek w szkole

Kliknij na obrazek, aby pobrać informację o programie SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

Kliknij na obrazek, CENTRUM EDUKACJI OBYWATELSKIEJ

Używkom mówię Nie
GDZIE MOŻNA UZYSKAĆ POMOC?

ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ

Projekt edukacyjny

Projekt edukacyjnyProjekt edukacyjny

Projekt europejski

Projekt europejski


Kliknij na obrazek, Bezpieczne wakacje

Projekt edukacyjny


Klub Kubusia Puchatka

Zawsze Bezpieczni

Strona znajduje się na serwerze firmy "Multimedia Polska-Południe S.A"
copyright© by Kamilla Szczucka